tomorrow

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Tomorrow is like a white sheet of paper.You can write on it, what you dream of.: 

Tomorrow is like a white sheet of paper. You can write on it, what you dream of. Copyrights by Tomorrow 2006 © All Rights Reserved What do you dream of for Your brand?

Slide2: 

Jakie są najczęstsze oczekiwania klientów? Osiągnąć konkretny efekt w konkretnym czasie. Wybrać dobry kierunek rozwoju Zrobić coś naprawdę spektakularnego

Slide3: 

Tomorrow to rozwiązania jutra. Tomorrow to wiedza, co zrobić jutro. Tomorrow to efekt, który przyniesie Ci jutro.

Slide4: 

Spojrzenie na marketing z perspektywy jutra

Spojrzenie z perspektywy jutra: 

KONKRETNY EFEKT WŁAŚCIWY KIERUNEK NOWATORSTWO Spojrzenie z perspektywy jutra Tomorrow to efekt, który przyniesie Ci jutro. Stawiamy przed przyszłością konkretne cele. Zawsze wiesz, co nasze działanie ma przynieść Tobie w przyszłości. Tomorrow to wiedza, co zrobić jutro. Umiemy wyciągać wnioski. Na podstawie dzisiejszych przesłanek określimy, jaki powinien być Twój kolejny krok. Tomorrow to rozwiązania jutra. Chcemy być awangardą marketingu. To Ciebie będą naśladować inni.

Kim jesteśmy?: 

Kim jesteśmy?

Historia : 

Historia Agencję Tomorrow w 2005 roku założyły trzy osoby: Dagmara Tomala Maciej Strzębicki Tomasz Graszewicz

Historia : 

Historia Spotkaliśmy się w agencji Tequila Polska, która jest liderem rynku BTL. Dzięki temu uczyliśmy się od najlepszych. W Tequili pracowaliśmy m.in. dla Klientów:

Organizacja : 

Organizacja Obecnie Tomorrow składa się z dwunastu stałych pracowników. Chcemy pracować z najlepszymi, dlatego przy konkretnych projektach współpracujemy z tzw. „freelancerami' – ekspertami w różnych wąskich dziedzinach marketingu, np: grafikami wyspecjalizowanymi w jednej dziedzinie, np. Corporate Identity, packaging, ekspertami - konsultantami strategicznymi specjalizującymi się w strategiach kampanii internetowych czy marketingu farmaceutycznym.

Oferta Tomorrow: 

Oferta Tomorrow STRATEGIC PLANNING ADVERTISING BRANDING INTERACTIVE CUSTOM PUBLISHING

Strategic planning: 

Strategic planning Specjalizujemy się w analitycznym i strategicznym podejściu do marketingu. W podejmowaniu kluczowych decyzji pomaga nam szereg metod i narzędzi wypracowanych na podstawie wieloletnich doświadczeń naszych jak i klientów. Narzędzia strategiczne Tomorrow Analizy

Branding: 

Branding Branding jest naszą pasją. To na jego potrzeby wypracowaliśmy min. metodologię Brand Helix ©, która pomaga nam w budowaniu i rebrandingu marek. Narzędzia brandingowe Tomorrow Przykłady tworzonych i rebrandingowanych marek

Advertising: 

Advertising Jesteśmy agencją full service, zajmujemy się przygotowywaniem materiałów i koncepcji kreatywnych na wszystkich nośnikach i we wszystkich kanałach komunikacji.

Interactive: 

Interactive Kładzie szczególny nacisk na nowoczesną komunikację marketingową, dlatego mamy bardzo silnie rozbudowany dział interactive.

Custom publishing: 

Custom publishing Custom publishing to jedno z najszybciej rozwijających się narzędzi marketingowych na świecie. Dostarcza twojej grupie celowej informacji w taki sposób, że Twoi Klienci to doceniają i jednocześnie doskonale się przy tym bawią. Jako agencja dysponujemy pelnym zapleczem do tworzenia, nadzorowania i wykorzystywania CP dla wzmacniania pozycji Twojej marki.

Dziękujemy, zapraszamy do współpracyTomorrow will be better: 

Dziękujemy, zapraszamy do współpracy Tomorrow will be better Copyrights by Tomorrow 2006 © All Rights Reserved TOMORROW SP.J. ul. Puławska 12 lok. 3, 02-566 Warszawa +48 22 849 85 34 tel +48 22 849 82 58 tel +48 22 849 78 61 fax +48 600 800 356 mobile maciej.strzebicki@tomorrow.pl www.tomorrow.pl

authorStream Live Help