ЗВІТ ШМО вчителів української, російської мови, зарубіжної літератури

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Звіт ШМО

Comments

Presentation Transcript

Презентация PowerPoint:

Методичне об’єднання вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури та російської мови

Презентация PowerPoint:

Науково-методична проблема: особистісно зорієнтоване навчання. Розвиток творчого потенціалу особистості.

Презентация PowerPoint:

Розвиток творчих здібностей на уроках української мови та літератури Розвиток творчої гармонійної особистості

Презентация PowerPoint:

Використання ІКТ під час вивчення української мови та літератури Розвиток творчих здібностей на уроках української мови та літератури

Презентация PowerPoint:

Реалізація теми: в ідкриті уроки (23 уроки ); п озакласні заходи: проведення українських в ечорниць (щорічно); оформлення тематичних стендів (постійно); літературні зустрічі ( Василь Шкляр, Надія Гуменюк, Володимир Лис, Неля Підпала ) ; тематичні лінійки (щорічно); відвідування музеїв (краєзнавчий, художній, «Кобзар»); відвідування Черкаського обласного драматичного театру, філармонії;

Презентация PowerPoint:

у часть у семінарах та конференціях; гурткова робота; д оповіді на шкільних педрадах , ШМО та засіданнях ММК; р обота у міських творчих групах та проектах; - д руковані роботи; участь у педагогічних виставках «Зернини досвіду».

Презентация PowerPoint:

Робота з обдарованими дітьми : у часть у олімпіадах; у часть у міських конкурсах; у часть у мовознавчих конкурсах «Патріот», «Соняшник»; - літній табір «Ерудит».

Презентация PowerPoint:

Впровадження сучасних педагогічних технологій Ус О.В. 1.Технологія особистісно зорієнтованого навчання. 2.ІКТ на уроках мови та літератури. 3.Технологія розвивального навчання. Мізіна Т.А. 1.Технологія особистісно зорієнтованого навчання. 2.ІКТ на уроках мови та літератури. 3.Педагогіка М.М. Бахтіна . 4.Технологія критичного мислення.

Презентация PowerPoint:

Пасічник Л.Г. 1.Технологія особистісно зорієнтованого навчання. 2.ІКТ на уроках мови та літератури. 3.Технологія інтерактивного навчання. Патюкова О.В. 1.Здоров’я збережувальні технології. 2.ІКТ на уроках мови та літератури.

Презентация PowerPoint:

Досягнення Ус О.В. ІІІ місце у міському конкурсі читців поезії В. Симоненка – Крохмальна Вікторія , 2012. Відзнака у конкурсі «Безсмертний подвиг українського народу» -Шабаш Євген, 2012. Участь у конференції до 200-річчя з дня народження Шевченка – Крохмальна Вікторія 2014. ІІІ місце у міському конкурсі читців поезії Ліни Костенко – Пархоменко Руслан, 2015. Міський конкурс дитячої творчості «Творчість Василя Симоненка очима дітей» І місце – Лазукіна Катерина, 2015. ІІ місце у міжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка – Шнирук Єгор, 2015. Участь у творчій групі «Література рідного краю», 2012. Участь у семінарі-практикумі для учителів-філологів « Компоративний аналіз як засіб розвитку», 2013. Робота у творчій групі по створенню тестових завдань з української літератури, 2013. Виїзний семінар на батьківщину В. Симоненка та Г. Сковороди, 2014. Участь у семінарі з Тальнівською ЗОШ №2, 2014. Відвідування майстер-класу по створенню блогів , 2014. Участь у міській науково-практичній конференції «Василь Симоненко і феномен «шістдесятництва», 2015. 14.Участь у конференції, присвяченій 175-річчю з дня народження М. Старицького, 2015.

Презентация PowerPoint:

Мізіна Т.А. 1. III місце у міській олімпіаді з російської мови – Завгородня О. ,2012 2.Участь у творчій групі «Сучасний філолог», «Аналіз поетичного твору»,2013 3. I місце у міському конкурсі виразного читання поезії М. Цвєтаєвої , 2013 4. I місце у міському конкурсі виразного ,2014 5.Участь у педагогічному діалозі «Духовно-моральна культура України ХХІст .» 6. ІІ місце у міському конкурсі присвяченому дню народженню М. Лермонтова, 2014 7.ІІ місце у міському конкурсі виразного читання монологів,2015 8.ІІ місце у міському конкурсі «Відомі світові письменники і України» , 2015 9.Участь у міському проекті «Вища та середня школа. Співпраця задля майбутнього», 2014-2015 10.Участь у семінарі з Тальнівською ЗОШ№ 2, 2014 11.Участь у Всеукраїнських Волошинських читаннях ЧНУ, 2015 12.ІІІ місце у міській олімпіаді з російської мови Крохмальна Поліна, 2015 13.ІІІ місце у міському конкурсі виразного читання « Письменники-ювіляри»-Кучеревська Анна, 2015 14.Участь у семінарі ЧОІПОП, 2015.

Презентация PowerPoint:

Пасічник Л.Г. Відзнака за відгук на дитячу прозу – Бойко Анастасія , 2012 Участь у міському конкурсі «Учитель року», 2011. ІІ місце у мовному конкурсі ім. П. Яцика – Крохмальна Поліна, 2013. Участь у міській конференції з вивчення творчості М. Драй-Хмари, 2014. Робота у творчій групі по складанню тестових завдань, 2014. Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Мова і мовлення українців у контексті сучасної доби», 2015. Участь у міській науково-практичній конференції «Василь Симоненко і феномен «шістдесятництва», 2015. ІІІ місце у М іжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка - Крохмальна Поліна, 2015.

Презентация PowerPoint:

Патюкова О.В. І місце у міському обласному фотоконкурсі «Моя Черкащина» - Кичев Адам, 2014. ІІ місце у Міжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка – Демченко Дарина, 2014. Участь у міському проекті «Ти знаєш, що ти - людина?» - Іржицька А., 2015. Участь у семінарі « Компетентнісний підхід у процесі викладання української мови та літератури», 2015. Участь у міській науково-практичній конференції «Василь Симоненко і феномен «шістдесятництва», 2015. Виїзний семінар учителів української мови та літератури, 2015. Відвідування майстер-класу по створенню блогів , 2014. Участь у семінарі-практикумі «Взаємодія учасників навчально-виховного процесу в інформаційно-освітньому середовищі», 2015.

authorStream Live Help