uzaktan eğitim

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Joomla Egitimi : 

Joomla Egitimi 8. Hafta

Bilesenler(I) : 

Bilesenler(I)

Zoom Media Gallery : 

Zoom Media Gallery Joomla kullanıcılarının, sitelerinden resimlerini sergilemek ve karsılıklı paylasmak adına genelde tercih edilen Zoom Media Gallery bileseni hem kullanım hem ozellik açısından tercih edilesi bir bilesendir.

Zoom Media Gallery : 

Zoom Media Gallery

Zoom Media Gallery : 

Zoom Media Gallery Ucretsiz olan bu bilesenin birçok ucretli bilesenlerden daha guzel ve gelismis olması da bu bileseni Joomla severler için cazip kılıyor.

Productbook : 

Productbook Bu bilesen ise joomla sitelerinde kullanabilecek olan çok kullanıslı ve ayrıntılı urun katalogları yani magazalar olusturup tanıtım yapabileceginiz bir urun bileseni olan ProductBook bilesenidir.

Productbook : 

Productbook

Productbook : 

Productbook oncelikle bir hususu belirtmekte yarar var, bu bilesenin çalısabilmesi için sunucu ayarlarından RG_Emulation degeri ON yani açık olmalıdır

JoomlaXplorer : 

JoomlaXplorer JoomlaXplorer bileseni, Joomla sisteminize ait dosya ve klasorler uzerinde, sunucu panelinize yada ftp baglantısına gereksinim duymadan bir çok islemi yonetim panelinizden yapabilmeye olanak tanıyan bir bilesendir.

JoomlaXplorer : 

JoomlaXplorer

JoomlaXplorer : 

JoomlaXplorer Standart olarak yaptıgınız, dosya izinleri ayarları, dosyaları veya klasorleri kopyalama, tasıma, upload veya download etme vb… bir çok isleminizi kolaylıkla yapabilmenizi saglayan bir eklentidir.

JoomlaXplorer : 

JoomlaXplorer

authorStream Live Help