п. 40 Торгівля як вид послуг Томчук Вікторія

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

Географія 9 клас п. 40

Comments

Presentation Transcript

Громадське харчування:

Торгівля як вид послуг Географія 9 клас §40

Громадське харчування:

Торгівля Торгівля — це вид підприємницької діяльності , пов’язаний з купівлею-продажем товарів і наданням послуг покупцям . В Україні в ній зайнятомайже 21 % населення . Розрізняють оптову й роздрібну торгівлю , громадське харчування .

Громадське харчування:

Структура зайнятості населення України

Громадське харчування:

Роздрібна торгівля Роздрібна торгівля — торгівля товарами й надання послуг покупцям для особистого , сімейного , домашнього використання , не пов’язаного з підприємницькою діяльністю .

Громадське харчування:

Роздрібна торгівяля Магазини Приблизно 90 % мережі роздрібної торгівлі припадає на магазини . Вони мають приміщення та обладнання , які потрібні для виконання різноманітних торговельно-технологічних операцій , зазвичай розташовані в капітальних будівлях . Гіпермаркет «Ашан» Супермаркет « BILLA »

Громадське харчування:

Ро здрібна торгівля магазини-склади Магазини-склади здійснюють торгівлю будівельними матеріалами , паливом , продовольчими товарами та ін . Вони мають пристосовані майданчики , навіси та складські приміщення , а також приміщення для товарних зразків та оформлення продажу товарів .

Громадське харчування:

Роздрібна Торгівля Палатки , кіоски, павільйони Павільйони , палатки, кіоски — це споруди легкої конструкції . На відміну від магазинів , вони пропонують вузький асортимент товарів і менш зручні для обслуговування покупців .

Громадське харчування:

Роздрібна торгівля Пересувні магазини Пересувні магазини використовують для обслуговування жителів невеликих населених пунктів та працівників сільського господарства . За формами обслуговування розрізняють магазини самообслуговування й магазини , що використовують традицій ний метод торгівлі через прилавок .

Громадське харчування:

Громадське харчування Громадське харчування — підприємницька діяльність , пов’язана з приготуванням їжі , реалізацією продукції власного виробництва й закуплених товарів , а також з організацією харчування . Підприємствами громадського харчування є їдальня , ресторан, кафе, бар та ін . Кафе громадського харчування « McDonalds » Кафе « Starbucks »

authorStream Live Help