Пасічнюк Лариса Сттаніславівна -вчитель української мови та літератури

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

вчителя української мови та літератури Кременчуцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 16 Полтавської області:

вчителя української мови та літератури Кременчуцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 16 Полтавської області Портфоліо Пасічнюк Лариса Станіславівна Освіта вища Категорія перша Стаж роботи 13 років

PowerPoint Presentation:

Досягнення вчителя

PowerPoint Presentation:

Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання. В. О. Сухомлинський

З досвіду роботи вчителя української мови та літератури Пасічнюк Лариси Станіславівни Кременчуцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №16 Полтавської області:

Упровадження інноваційних технологій на уроках української мови та літератури як ефективний шлях удосконалення мовних та мовленнєвих компетенцій З досвіду роботи вчителя української мови та літератури Пасічнюк Лариси Станіславівни Кременчуцької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №16 Полтавської області

Педагогічна теорія – абстракція. Її практичне застосування – завжди високе мистецтво. І. Підласий Мало знати, потрібно й використовувати. Мало бажати, потрібно й робити. Й.Гете :

Педагогічна теорія – абстракція. Її практичне застосування – завжди високе мистецтво. І. Підласий Мало знати, потрібно й використовувати. Мало бажати, потрібно й робити. Й.Гете

У ході роботи над методичною проблемою маю на меті::

У ході роботи над методичною проблемою маю на меті: формувати когнітивну компетенцію учнів; розвивати пізнавальну активність школярів, самостійність у навчанні, критичне мислення; задовольняти пізнавальні потреби вихованців у відповідності до їх нахилів, запитів, здібностей; прищеплювати учням любов до рідного слова.

Як свідчить практика, розвитку пізнавальної активності, зокрема формування мотивів навчальної діяльності та інтересу до предмету, розвитку логічного мислення ефективно сприяє використання інформаційно-комунікаційних технологій.:

Як свідчить практика, розвитку пізнавальної активності, зокрема формування мотивів навчальної діяльності та інтересу до предмету, розвитку логічного мислення ефективно сприяє використання інформаційно-комунікаційних технологій.

На уроках української літератури використовую власні презентації під час вивчення життя і творчості письменників:

На уроках української літератури використовую власні презентації під час вивчення життя і творчості письменників

PowerPoint Presentation:

Позаурочна діяльність Робота гуртка "Барви рідного слова" Підготовка номерів на конкурси - огляди художньої самодіяльності Проведення свят, ігор, вікторин Розвиток творчих здібностей учнів через залучення їх до досліджень, опитувань Підготовка учнів до мовно-літературних конкурсів, олімпіад

PowerPoint Presentation:

Позаурочна діяльність

PowerPoint Presentation:

Завдання творчого характеру

PowerPoint Presentation:

Презентації

PowerPoint Presentation:

19 уч. 14 уч. 10 уч. 2010-2011 2009-2010 2008-2009 Моніторинг річних оцінок учнів

PowerPoint Presentation:

пишіть грамотно Аналіз робіт учнів показав зниження кількості помилок на правило”Вживання апострофа”серед учнів 5-7 класів за умови систематизації й узагальнення вивченого.

Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення – найбільш благородний, шлях наслідування – найбільш легкий, шлях особистого досвіду – найбільш важкий. Конфуцій:

Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення – найбільш благородний, шлях наслідування – найбільш легкий, шлях особистого досвіду – найбільш важкий. Конфуцій Білан Євгенія 2010 – 2011 н.р. – призер МАН (ІІІ місце). Тема роботи: “Екзистенціал бажання й дискурс культури в малій прозі Євгена Гребінки”

Казкова подорож в країну простого речення:

Казкова подорож в країну простого речення

Наші екскурсії:

Наші екскурсії

PowerPoint Presentation:

Умань

Щоб зробити у світі що-небудь гідне, не можна стояти на березі, тремтячи і думаючи про холодну воду і небезпеки, що підстерігають плавців. Треба стрибати у воду і випливати як вийде. Сідней Сміт:

Щоб зробити у світі що-небудь гідне, не можна стояти на березі, тремтячи і думаючи про холодну воду і небезпеки, що підстерігають плавців. Треба стрибати у воду і випливати як вийде. Сідней Сміт Дякую за увагу

authorStream Live Help