Лашко Валентина Петрівна - вчитель англійської мови

Views:
 
Category: Education
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Портфоліо:

Портфоліо Вчителя англійської мови Кременчуцької загальноосвітньої школи I-III ступенів №16 Кременчуцької міської ради Полтавської області

PowerPoint Presentation:

Дата народження : 14.09.1950 р. Освіта : Вища . Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов . Учитель англійської мови . В ЗОШ I-III ступенів працює з 1980 р. Педагогічний стаж 33 роки. Кредо : Мої знання - моїм учням.

PowerPoint Presentation:

Портфоліо,згідно з сучасним словником,це повна збірка власних досягнень . Портфоліо в перекладі з французької означає “ викладати ”, “ нести”,”лист ”, ” сторінка ”, “ досьє ”, ” збірник досягнень ”. Методична проблема : Застосування в педагогічній діяльності технологій , методів , прийомів , які формують в учнів уміння навчатися . ( Термін реалізації 1 рік ). Загальнометодична тема самоосвіти : Методичні принципи роботи над розвитком лексики як засобом удосконалення мовної та мовленнєвої компетенції з країнознавчим матеріалом . ( Термін реалізації 5 років ).

Публікація в журналі «англійська мова та література» №2 2011р. Видавництво «Основа» :

Розробка комплексного уроку » Все починається з любові…» Публікація в журналі « англійська мова та література» №2 2011р. Видавництво «Основа»

Результати педагогічної діяльності:

Результати педагогічної діяльності Діаграма відсотку учнів і розподіл уподобань що до різних типів інтерактивних завдань. Таблиця результатів проведених контрольних робіт з англійської мови за I семестр 2011-2012 нр. Всього учнів Писали роботу Початковий рівень % Середній рівень % Достатній рівень % Високий рівень % 78 77 3 4 27 35 36 47 11 14

:

Створення учнівського мовного портфоліо Personal information- відображає особистість та інтереси школяра,кольоровий портрет та особисту інформацію про учнів . Phonetic Lab- добірка прислів'їв,віршів і скоромовок до теми . Vocabulary Lab- словник до теми,над якою працює учень . Grammar Lab-граматичний довідник,у якому розміщений граматичний матеріал,що учень вивчає протягом теми,із завданнями,а також із запитаннями,які виникають в учня . й тексти . Reader`s Lab- копії статей з журналів і книжок,що їх прочитав учень до певної теми, копії текстів і файлів з Інтернет-сайтів , комп'ютерних програм та енциклопедій .

Функції учнівського мовного портфоліо :

Функції учнівського мовного портфоліо Діагностика - фіксує процес у навчанні за певний період (урок-тема-семестр- навчальний рік ) Цілевизначальна – допомагає виробляти вміння ставити цілі і контролювати їх досягнення . Мотиваційна – заохочує учнів і вчителів до систематичної роботи . Змістова – охоплює весь зміст виучуваного матеріалу . Розвивальна – забезпечує безперервність процесу навчання і розвитку з року в рік . Рейтингова -демонструє рівень сформованих умінь і навичок .

Форми учнівських презентацій :

- Публічний захист - Співбесіда - Виставка - презентація - Конференція - Круглий стіл Форми учнівських презентацій

Позаурочна діяльність :

П озаурочна діяльність

Across Ukraine :

Poltava Uman ` Across Ukraine

And in the end, it`s not the years in my life that count. It`s the life in my years Abraham Lincoln :

And in the end, it`s not the years in my life that count. It`s the life in my years Abraham Lincoln

Дякую за увагу! :

Дякую за увагу!

authorStream Live Help