Наша історія

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Наша історія:

Наша історія

PowerPoint Presentation:

Кожна організація, заклад мають свою історію. Наш дошкільний заклад почав свою історію в 1966 році, у мальовничому районі міста, серед фруктових садів. Дошкільному закладу привласнили номер 26 і дали ім'я "Світанок". Будувався він заводом ЗО років ВЛКСМ. Перший наказ по ДНЗ з'явився 23 лютого 1966 р. У зв'язку з необхідністю укомплектування кадрами дитячого садка були оформлені на роботу перші працівники. Вони завзято працювали, щоб облаштувати приміщення, озеленити територію дитячого садка, створити затишок для перших вихованців. На фото перша завідувачка ДНЗ Братковська Ніла Ісаєвна у колі працівників, колег, однодумців.

PowerPoint Presentation:

Книга наказів, як перший документ ДНЗ, свідчить про те, що колектив постійно оновлювався, але основний кістяк: Карпуша В.А., Смородинова С.Ф., Бондаренко Є.С., Єліна Н.О., згуртований навколо першої завідувачки Братковської Ніли Ісаєвни працював і виховував дітей, щорічно даючи путівку в життя своїм вихованцям. У березні 1970 року виникла необхідність капітального ремонту дошкільної установи. Колектив тимчасово надійшов у розпорядження відділу кадрів заводу. 25 травня закінчився капітальний ремонт і ДНЗ відкрився знову. У цей час у колектив прийшли музичний керівник Щербань Г.І., молоді педагоги Рудченко В.Г., Луценко М.Т., Дмитрова Г.А., Штерина Т.П.

PowerPoint Presentation:

У грудні 1971 року відкрився новий ДНЗ №36, до якого перейшли вихователі: Трехнева Л.І.., Гогунська , Лекмешева Л.З., Іванова А.Ф., Лушпай В.И., старша медсестра Маслакова О.Н., завгосп Коломенська, бухгалтер Задорожна А.Л. На зміну їм прийшли нові вихователі: Пінчук В.С., Стремоухова О.Д., Дубиніна Л.М., переведені на посаду старшої медсестри Іванова Т.Г., завгоспа - Драгун Н.В. Пізніше прийшли вихователі Денисенко Г.М., Горб Е.Н. . , Булгакова Н.П. У зв'язку з аварійним станом будівлі в січні 1976 року ДНЗ знову закрився на капітальний ремонт. Братковська Н.І.. в 1976 році перейшла на завідування в новий ДНЗ № 44, а на зміну їй наприкінці 1976 року прийшла нова завідувачка Корвегіна Марія Павлівна. На фото завідувачка Корвегіна Марія Павлівна, вихователь-методист Втюріна Н.В., музичний керівник Бондарева Л.К. з колегами.

PowerPoint Presentation:

Під час керівництва Корвегіной М.П. тривав благоустрій території і її озеленення. Були висаджені берези, клени, розбиті клумби. В липні 1981 року, після переходу Корвегіной М.П. у новий ДНЗ №2 "Казка" колектив очолила Котова Валентина Григорівна. Під час її керівництва були проведені зміни на території, укорочені майданчики, розбиті квітники, висаджені катальпи, дуби, ясені, берези, квітники огороджені бордюрами. У середині будівлі переплановано методкабінет, він став більше й зручніше. Проведено перепланування медичного кабінету, зі старого коридору з'явився окремий кабінет. Оснащено й обладнано фізіотерапевтичний кабінет. Старша медсестра Іванова Т.Г. пройшла спеціальні курси, та отримала дозвіл працювати на фізіообладнанні . Переплановано й оснащено спортивний майданчик. Колектив ДНЗ неодноразово змінювався, люди йшли, верталися, були важкі роки, коли не вистачало педагогів, але найвідданіші поверталися назад у рідний дошкільний навчальний заклад.. На фото веде заняття досвідчений педагог Грінь Ольга Федорівна.

Вихователі Бех Людмила Вікторівна та Тікевич Наталя Василівна. :

Вихователі Бех Людмила Вікторівна та Тікевич Наталя Василівна.

Найкраща акторка, незмінна учасниця усіх свят та розваг, Дубініна Людмила Миколаївна :

Найкраща акторка, незмінна учасниця усіх свят та розваг, Дубініна Людмила Миколаївна

PowerPoint Presentation:

В 1 993 році ДНЗ перейшов у відомство міськвно. Цілий рік йому загрожувало закриття. Але за допомогою батьків, депутатів міськради "Світанок" знову прийняв дітей. В 1993-2000 роки дітей катастрофічно не вистачало, функціонувало тільки 4 групи, колектив зменшився на половину. Але з 2000 року по черзі відкрилися одна за однією всі 6 груп. Щодня ДНЗ відвідують близько 100 малят. Протягом багатьох років спостерігається тісний зв'язок між колективом дошкільного навчального закладу №26 та колективом загального навчального закладу № 6. Випускники "Світанку" в повному складі йдуть у перші класи школи №6. За багато років існування саду, його випускники стали вчителями, лікарями, офіцерами, робітниками й успішно трудяться на благо держави. На фото колектив ДНЗ № 26 "Світанок" 26 років потому.

Вони найкраще за всіх готували дітей до школи.:

Вони найкраще за всіх готували дітей до школи.

authorStream Live Help