волонтерська діяльність

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Слайд 43:

Звіт - презентація волонтерськ ої діяльності Гірницького ПТУ

Слайд 43:

Волонтерство — це доброчинна діяльність, яка здійснюється фізичними особами на засадах неприбуткової діяльності, без заробітної плати, без просування по службі, заради добробуту та процвітання спільнот і суспільства в цілому.

Слайд 43:

В О Л О Н Т Е Р С Т В О ДІЯЛЬНІСТЬ НА ОСНОВІ ДОБРОЇ ВОЛІ

Слайд 43:

Бути Волонтером це: Відповідальність за своє рішення та вчинки; Оптимістичний погляд на життя; Любов та співчуття до скривджених долею; Охорона прав дитини; Надія на перемогу; Талант бути потрібним людям; Енергійний спосіб життя; Радість спілкування!

Слайд 43:

Очікувані результати: виховувати доброту у молоді; прищеплювати нашим учням риси людяності, небайдужості до чужих проблем, безкорисливості , доброти; навчити їх захищати слабких та немічних; надати можливість кожному бажаючому спробувати себе у ролі волонтера .

Слайд 43:

МЕТА ВОЛОНТЕРСТВА: прищеплення у учнів загальнолюдських цінностей : доброти, співчуття, поваги, толерантності, готовності прийти на допомогу; сприяння у вирішенні термінових проблемних ситуацій щодо психологічної та моральної допомоги хворим дітям та людям похилого віку; допомога ветеранам війни; залучення молоді до волонтерського руху; популяризація волонтерського руху.

Слайд 43:

Волонтерська діяльність

Слайд 43:

Наша емблема Наш девіз: Бути волонтером це - В ідповідальність за своє рішення та вчинки О птимістичний погляд на життя Л юбов та співчуття до скривджених долею О хорона прав дитини Н адія на перемогу Т алант бути потрібним людям Е нергійний спосіб життя Р адість спілкування!   «Самі вирішили, самі зробили, самі відповідаємо». Ми з радістю йдемо до училища і, з задоволенням від зроблених сумісно добрих справ, повертаємося додому ! В училищі ми – єдине коло однодумців, що живуть за принципом «Не будь байдужим!»

Слайд 43:

Формування гуманного ставлення учнівської молоді до громадян похилого віку; встановлення постійного шефства над пристарілими мешканцями; проведення благодійних акцій, а також формування таких людських якостей, як доброта, любов до людей, вміння слухати, розуміння потреб самотньої людини, здатність до співчуття, терпіння, порядність, толерантність, відповідальність, комунікабельність, творчий підхід до роботи , обізнаність в різних сферах життя та вміння розповідати. Мета волонтерства :

Слайд 43:

Об'єктами волонтерської допомоги є : діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; а також діти переселенці із Донецька. підшефні ветерани Великої Вітчизняної війни; одинокі люди похилого віку; діти дитсадка діти з обмеженими можливостями.

Слайд 43:

Принцип волонтерства: хочеш відчути себе людиною — допоможи іншому .

Слайд 43:

Благодійні акції 1) «Подаруй іграшку » 2) «Милосердя» -Збирання дитячих речей, шкільного приладдя учням із малозабезпечених сімей. 3) «Ветеран живе поруч» -Привітання ветеранів ВВВ зі святом, зустрічі школярів із учасниками ВВВ. 4) «Добра справа добрим словом відгукнеться» -Надання допомоги людям похилого віку. 5) “Подаруй солдату свято” 6) “Зігрій солдата в окопах”

Слайд 43:

Дітям з Донецька Будинку соціальної реабілітації Допомога воїнам АТО

Слайд 43:

Українець – звучить гордо

Слайд 43:

МИ ПАМЯТАЄМО, ЩО ДОБРОТА – ЦЕ ОЗНАКА СИЛИ, А НЕ СЛАБКОСТІ. І НЕХАЙ ЗАВЖДИ СУПРОВОДЖУЮТЬ НАС СЛОВА ГЕНІАЛЬНОГО ПОЕТА Т. Г. ШЕВЧЕНКА: “ РАЗ ДОБРОМ НАГРІТЕ СЕРЦЕ – ВІК НЕ ОХОЛОНЕ ”. Про кого турбуємося - про менших і слабших за нас, та про тих, хто в біді .

Слайд 43:

Ветеран живе поруч Напрями волонтерської діяльності

Слайд 43:

Урок пам'яті Зустріч з ветераном ВВВ Козаренко Г.П.

Слайд 43:

Зустрічі з воїнами АТО

Слайд 43:

Уроки мужності

Слайд 43:

…Не думайте, що ми не патріоти, Ми з вами помираємо щораз…

Слайд 43:

Конкурс: “Захисник Вітчизни”

Слайд 43:

Зустріч з воїном-земляком Долгушиним В.

Слайд 43:

Вони захищають суверенітет України. Виховуємо патріотів країни.

Слайд 43:

Подаруй солдату свято «Кулінарний суботник»      Печемо домашні смаколики; Ліпимо вареники; Збираємо домашню консервацію; Готуємо привітальні листівки. Обіймемо солдата міцно!

Слайд 43:

Все для фронту – все для перемоги!!!

Слайд 43:

Волонтерство – це можливість дарувати своє тепло тим, хто потребує його найбільше.

Слайд 43:

Для нас волонтерство - це не хобі, це те, без чого уже себе не бачиш, не відчуваєш

Слайд 43:

Я - волонтер! І йменням цим горджуся. Сьогодні і тепер за справу беруся. Турботу і любов Я всім дарую людям На щастя і добро. Так було, є і буде!

Слайд 43:

Наші земляки-захисники

Слайд 43:

Шануємо земляків Шемчук А.А. Борисов С.В. Долгушин В.В.

Слайд 43:

Пишаємося!!! Наші випускники - наша гордість! Обласов Ілля  - випускник 2012 року. Солдат Дніпропетровської 25 окремої повітряно-десантної бригади Збройних Сил України. Наказом Президента України від 05.07.2014 нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ст.

Слайд 43:

Майстер в/н – Шемчук А.А. – учасник АТО.

Слайд 43:

Милосердя до ближнього, до матері, до дитини, до знайомих людей ніколи не повинно згаснути і затьмаритися.

Слайд 43:

На мене, як на слабкодуху жінку З небес з докором поглядає рать. Я стверджую, що жодна українка Синів на смерть не згідна відправлять.

Слайд 43:

Від кожного з нас залежить моральний й бойовий облік, настрій хлопців. Підтримуємо їх.

Слайд 43:

Листи Воїнам АТО, малюнки миру.

Слайд 43:

Листи Воїнам АТО, малюнки миру.

Слайд 43:

Спільні громадські заходи

Слайд 43:

Активну участь беруть учні під час проведення акцій екологічного спрямування.

Слайд 43:

Добро і людяність плекайте в душах. Аби між вами не було байдужих. Щоб ви спішили радість принести. Даруйте людям ласку і тепло. Піклуючись про щастя інших , ми знаходимо своє власне . ( Платон)

Слайд 43:

ТО Ж СІЙМО ДОБРО , ДАРУЙМО ЛЮБОВ, ЩОБ В НАШІМ ЖИТТІ ЛИШ ДОБРІ ПЛОДИ ГОСПОДЬ ВІДНАЙШОВ

authorStream Live Help