Презентація №2 ( Л.Глібов )

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Дякую за увагу!:

♦ -- радість ♦ -- приємність ♦ -- спокій ☻ -- невдоволення Девіз уроку: Всім активно працювати, Гарний настрій здобувати!

Дякую за увагу!:

Тема. Викривальна і повчальна спрямованість байок Л. Глібова “Жаба і Віл” , “ Муха і Бджола”

Дякую за увагу!:

Мета: продовжити знайомство з байками Глібова; розвивати вміння визначати основні ознаки байки, визначати їх ідейно-тематичне спрямування; розвивати образне мислення, вміння зіставляти описане в байках із сьогоденням; виховувати усвідомлення важливості самокритичного погляду на людські вади для успішної життєдіяльності людини.

Дякую за увагу!:

Епіграф: Моторнії сини й онуки, Читайте байку для науки! Л.Глібов

Дякую за увагу!:

“ Порушена послідовність ” 1 . “Дозвольте і мені, панове, річ держать…” 2. “На той раз суддями були якіїсь два Осли …” 3. “На Щуку хтось бумагу в суд подав…” 4. “Піймали Щуку молодці і в шаплиці …” 5. “Послухали Лисичку і Щуку кинули у річку…” 6. “Чи справді то було, чи, може, хто збрехав…” 7. “За стряпчого, як завсігди годиться …” 8. “І Щуку на вербі повісити звеліли…” 9. “А чутка у гаю була така…”

Дякую за увагу!:

За тлумачним словником: Віл – велика рогата худоба, яка використовується людиною як м’ясна і робоча тварина. Жаба –безхвоста земноводна тварина. Асоціативний кущ ВІЛ ЖАБА

Дякую за увагу!:

Мораль байки “Жаба і Віл” : А по мені – найлучче жити, Як милосердний Бог дає.

Дякую за увагу!:

Сітка Елвермана Я згоден(згодна) ТАК з мораллю байки “Жаба і Віл” НІ 1. 1. 2. 2. 3. 3.

Дякую за увагу!:

Зразки сенканів Гумор Сатира Щука Веселий, добро- Гостра,колюча, Хижа, жорстока, зичливий. їдка. страшна. Забавляє, жартує, Засуджує, ви- “Заїла в смерть, регоче . криває , висміює. обібрала” . Радісно стає на Незатишно від “Кинули у річку.” душі. неї стає. Несправедливість. Сміх. Критика. Парадокс.

Дякую за увагу!:

Фізкультпауза Звуки линуть звідусіль Із трамвая, із таксі. Птахи крильми кола роблять, І поважно чапля ходить. Котик муркнув й вигнув спинку, Песик гавкнув на хмаринку – Звуки чують завжди люди, Бо джерела звуків всюди.

Дякую за увагу!:

Загадки Хто над нами догори ногами? Є в мене велика сімейка, Як весна прийде – вся в поле піде. У воді сидить охоче, та не риба і не рак. Вистромля булькаті очі і співає: “Кум-ква-квак !” У саду малий Микита захотів зірвати квітку, А вона його вкусила. Що за квітка це була? Це не квітка, а ... Цілий день літає, усім набридає. А вечір настане – тоді перестане.

Дякую за увагу!:

Домашнє завдання Обов’язково: підготуватися до виразного читання байок Леоніда Глібова; скласти і записати у зошит цитатний план до байки “Муха і Бджола” ( І група), виписати прислів’я про працю ( ІІгрупа ) і лінь (ІІІ група). За бажанням: скласти сенкан про одного з персонажів байки або власну байку.

Дякую за увагу!:

Дякую за увагу! Ластовська В.В., учитель Лошковецької ЗОШ І-ІІст .

authorStream Live Help