моє портфоліо

Views:
 
Category: Entertainment
     
 

Presentation Description

No description available.

Comments

Presentation Transcript

Slide1:

Перетіцький НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. дитячий садок» Портфоліо лідера учнівського самоврядування Магир Марії 2015 р.

Моя позиція школяра:

Моя позиція школяра Щоб вивчити щось швидко і добре, треба це “ щось” бачити, чути і відчувати”

Slide3:

А чи буває ідеальною людина, Яка у плині мрій не потопа , Яка не думає, що вона єдина, Та хибних ідеалів не шука .? Чи в світі є людина та, Що мудрість набирає з кожним днем. Душа якої чисти і свята, А серце не горить пекельним вогнем. Магир М.

Slide4:

Ім'я Марія має давньоєврейське походження . Існує кілька значень імені - гірка , улюблена , уперта. Марійка - добра, ніжна , спокійна дівчинка . У неї улюблене заняття - побути нянькою для маленьких дітей . Дуже вразлива , важко переживає навіть невелике зауваження на свою адресу. У той же час у її характері присутні твердість , достоїнство , здатність постояти за себе. Відповідально ставиться до навчання в школі й завжди старанно виконує домашні обов'язки . Однолітки цінують її за працьовитість , здатність виявити співчуття . Що в імені моїм Марія

Моя родина, мій дім, моя Україна:

Моя родина, мій дім, моя Україна

Slide6:

Коли дитина ще маленька, У ній живе цей світ добра. Лиш спроба вимовити слово “ненька”. Показує любові всі слова. Матуся рідна і кохана. Мій голубе, мій цвіт життя. Мені дала усе, що мала : Любов, турботу, почуття. Коли сумую – звеселяєш, Щоб завжди я усміхнена була. Як потребую – помагаєш, Даруєш ніжності слова. Для мене щастя, що ти є, І не важливо близько чи далеко. Матусе , серденько моє, Лети до мене, мій лелеко! Магир М.

Я - творча особистість:

Я - творча особистість

Я - Лідер:

Я - Лідер

Slide9:

Я і сьогодення Вони повстали за свої права, Щоб захистити рідну Україну. Чисті лани і ясні небеса, Щоб виправдать свою провину. Що не любили, що не берегли За цю байдужість до рідного краю. Вони подумать навіть не могли, Що все скінчиться такою карою. Що замордують, розстріляють їх. Оті, що вчора ще були братами, Сміялись в очі, били ланцюгами. Та не скорилися герої – майбутнє за нами Розійшовся Майдан, життя не вернути. А що змінилося? Прийшла війна. І знову гинуть, знову мирні люди. А в чому ж була їхня тут вина?

authorStream Live Help